Ana Sayfa Biz kimiz ? Kurumsal Y. S. Belgesi Bayilik Formu SSS İletisim

English French German Russian
Ana Menü
SSS - Neden Reklam Vermelisiniz ?

Neden Reklam Vermelisiniz?

Siz, bir firma yada şirket sahibisiniz. Gazete, dergi, televizyon gibi medya ortamlarında iş yerinizin reklamını yayınlatıyorsunuz. Bir gün Internet ortamında reklam vermek istediniz. Peki bu durumda ne yapacaksınız. Nerelere gitmeniz ve kimlere başvurmanız gerekiyor. İşte burada az sonra anlatacaklarımızda internet'de reklam mantığının küçük bir bölümünü yakalama fırsatını bulacaksınız.

Internet'in gücünü sakın küçümsemeyin. Çünkü burada kitlelere sınırsız ve sayısız reklam verebilme olanağına sahipsiniz. Üstelik burada reklam maliyeti oranları oldukça düşüktür.

Düşünün; Bir gün günde 1000 lerce kullanıcının ziyaret ettiği bir siteye reklam verdiniz. O siteye giren herkes mutlaka sizin reklamınızı görecek ve sizin hakkınızda fikir sahibi olacaktır. Hatta durumu biraz daha ileri seviyeye alalım, bir gün içersinde binlerce sitenin bulunduğu bir reklam ağına reklamınızı verdiniz. Ve o sitelerin sadece bir tanesinde bile günde yüzlerce ve yine hatta binlerce kullanıcı ziyarette bulunmakta. Ve siz, o reklam sitesine kayıtlı bütün sitelerde yayınlanmaktasınız. Böylelikle internet yolu ile 10000 lere hatta kitlelere ulaşıyorsunuz. Üstelik çok ucuz fiyatlarda anlık değil aylık yada yıllık küçük ücretler ödeyerek. Bu konumda hem karlı çıkıyorsunuz hem de ürünleriniz, siz yada şirketiniz teknolojiyi takip eden herkes tarafından takip edilmiş olunuyor. Internet?deki hit 'inizi arttırın.


Reklam Algoritması nedir?

Reklam internet ortamında vazgeçilemeyen unsurlarından biridir. İyi bir şekilde kullanıldığında sanılanın çok üstünde kar ve üstün hizmet koşulları sağlayabilecek bir sanattır.
Google.com 'un arama motorlarında en üst sıralarda çıkma şansınız ve bulunan arama sayısındaki miktar bir o kadar artar.

Örneğin; Arama motorlarında en çok kullanılacak kelimelerden biri olan ankara mobilya, siteler .. kelimeleri yazıldığında gelecek olan sonuç ekranında siz, sitelerankara.com'un çeşitli sayfalarında gözükürsünüz. (Bu, kullanıcının gözünde Sponsor olmanızı sağlayabilecek bir unsurda sayılır.)

Böylece, reklam vererek arama motorlarında yazılabilecek ve bulunabilecek kelime haznesi sizin sitenizdeki kelime miktarına oranla 2 yada 3 katına çıkar.

Sizde Internet'deki trafiğinizi arttırmak ve kitlelere ulaşmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sitelerankara.com'un reklam hizmetlerinden faydalanmaktır.

        
2001 © Yonca Grafik Tasarim - Yonca Sistem ile hazirlanmistir.

Kullanıcı Adı Şifre